O mnie

Nazywam się Magdalena Nagalska i zapraszam Cię do zapoznania się z moją stroną.

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą i psychoonkologiem.

Moja praca jest moją pasją. Bardzo zależy mi na tym, aby psychologia i psychoterapia zmieniały życie osób na lepsze i bardziej satysfakcjonujące, dając możliwość korzystania z własnego potencjału, o którym czasem wielu z nas zapomina lub nie wierzy, że go posiada.

Moją misją jest pomaganie ludziom w tym, aby lepiej radzili sobie z emocjonalnymi trudnościami i dzięki temu, mogli żyć pięknym, satysfakcjonującym i spełnionym życiem.

Magdalena Nagalska

Psycholog

SPRAWDŹ

kiedy i w czym pomagam?

w

Schematy

W swojej praktyce pomagam we wprowadzaniu zmian, przekształcaniu destrukcyjnych, ograniczających schematów na takie, które służą uruchomieniu potencjału i wprowadzaniu pozytywnych zmian w życiu, w każdym jego obszarze, dzięki czemu wiele osób może z odwagą, samoświadomością, poczuciem własnej wartości, kreować spełnione życie oraz tworzyć satysfakcjonujące relacje.

Depresja

Mam kilkunastoletnie doświadczenie pracy z pacjentami z depresją, zaburzeniami nastroju, nerwicą, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami osobowości.

.

s

Ostry stres

Pracuję również z osobami znajdującymi się w kryzysie jakim jest ostry stres, rozpad związku, żałoba oraz osobami doświadczającymi braku spełnienia i cierpienia w kontaktach ze światem oraz w relacjach z ludźmi i z samym sobą.

Q

Trudna sytuacja

Moja pomoc skierowana jest do osób doświadczających trudności w życiu, związanych z aktualnie trudną sytuacją: osobistą, rodzinną, zawodową, jak również przeżywających trudności, które są konsekwencją minionych doświadczeń i przeżyć.

Z

Realizacja celów

Zapraszam również osoby, które borykają się z poczuciem, że ich dotychczasowe sposoby radzenia sobie zawiodły i nie uzyskują pozytywnych zmian, nie potrafią zrealizować swoich celów, poprawić jakości życia, osiągnąć satysfakcji.

.

Psychoonkologia

Prowadzę również terapię dla osób chorujących onkologicznie oraz ich bliskich. 

PRZECZYTAJ

Czym dla mnie psychologia? 

Mam za sobą wiele lat praktyki i nauki, która chyba nigdy się nie skończy.

Dla mnie psychologia, to ciągły rozwój i doświadczanie. Lubię i dążę do tego, aby psychologia była praktycznym narzędziem zmian. Praktyką dostępną dla każdego, a nie teorią przedstawioną w książkach. Wierzę, że każdy z nas może w dowolnym momencie zmienić swoje życie na lepsze, wyjść ze starych schematów funkcjonowania, odkryć siebie samego, swoje możliwości, uwierzyć w siebie i mieć odwagę podążania swoją własną ścieżką życia.

Dlatego chcę w tym miejscu dzielić się moją wiedzą, doświadczeniem oraz technikami, które pomagają w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, wyzwaniami dnia codziennego, ułatwiają zmianę schematów i przekonań, które mogą destrukcyjnie wpływać zarówno na nas samych jak i nasze relacje.

Osobiście jestem przekonana, że każdy ma w sobie wszystko, czego potrzebuje do budowania spełnionego życia, udanych relacji oraz samorealizacji, czasami potrzebuje tylko pomocy w odkryciu drogi, która do tego doprowadzi.

Moja droga zadowodowa

Ukończyłam studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a następnie zdobywałam wiedzę i umiejętności do samodzielnej pracy w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii.
Ukończyłam również Studia Podyplomowe Psychoterapii Par oraz Psychoonkologii. Mam za sobą uczestnictwo w licznych warsztatach, konferencjach, kursach psychologicznych.

Posiadam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej.

Pracuję w Narodowym Instytucie Onkologii oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w NIO. Prowadzę własną praktykę, w której zajmuję się zarówno psychoterapią indywidualną, terapią par, psychoonkologią oraz prowadzę grupy wsparcia i warsztaty.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując przez wiele lat w Szpitalu Tworkowskim, Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz Szpitalu Wolskim, gdzie pełniłam funkcję Kierownika Zespołu Leczenia Środowiskowego

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i wykładów dla kadry medycznej. Prowadziłam ogólnopolski cykl szkoleń dla Pielęgniarek na temat komunikacji z pacjentem, oraz cykl wykładów dla zespołów medycznych realizowanych we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. Wielokrotnie uczestniczyłam w konferencjach, mówiąc i przybliżając rolę psychiki w procesie leczenia i radzenia sobie ze stresem.